Nowy wymiar usług

MAREKO to nowocześnie zarządzana firma sprzątająca. Posiadana wiedza teoretyczna, zdobyte przez lata doświadczenie oraz grono zadowolonych klientów daje nam pewność, że sprostamy każdemu powierzonemu zadaniu. We współpracy z klientami stawiamy na rzetelność, uczciwe relacje oraz zadowolenie klienta. Najwyższa możliwa jakość usług to dla nas priorytet.

Zawsze słuchamy naszych zleceniodawców, gdyż to właśnie oni są najcenniejszym źródłem informacji o nas samych.

Firma MAREKO to:

– kompleksowe usługi sprzątające i wysokościowe
– młody zespół doświadczonych fachowców
– osoby świadome tego, jak ważne są uczciwe relacje z klientami
– dbałość o detale
– najnowocześniejszy sprzęt oraz najlepsze środki czystości
– różnorodność ofertowa i elastyczność cenowa
– indywidualne podejście do każdego zlecenia

Jesteśmy po to, aby pomagać

Każdy z nas lubi przebywać w pomieszczeniach eleganckich, funkcjonalnych oraz przede wszystkim czystych. Zadbane pomieszczenia mieszkań, domów, biur, sklepów czy gabinetów, w których przebywamy sprawiają, że czujemy się miło, komfortowo oraz bezpiecznie.

Miejsca, w których panuje porządek poprawiają komfort pracy, ułatwiają negocjacje biznesowe i zawieranie nowych znajomości, a także sprzyjają relaksowi – są więc naszą wizytówką, czy tego chcemy czy nie.

Firma MAREKO, codziennie zapewnia swoim klientom najwyższą jakość usług. Dbamy o to, abyście mogli zaczynać dzień w komfortowych warunkach i skupić się na tym, co jest dla Was najważniejsze, nie zwracając uwagi na rzeczy związane z czystością.

Zalety ze współpracy

Zadbane wnętrza

Oferujemy usługi kompleksowego sprzątania obiektów oraz terenów przyległych. Realizujemy również zlecenia jednorazowe, nietypowe gdzie wymagana jest wiedza teoretyczna ze stosowania odpowiednich środków chemicznych, jak i doświadczenie w podejściu do wykonania zlecenia. Każde stawiane przed nami zadanie traktujemy jak wyzwanie, do którego solidnie się przygotowujemy. Takie podejście pozwala nam działać sprawnie i zgodnie z wytycznymi klienta.

Zadbane otoczenie

Dbamy o tereny zielone, które otaczają Twój dom, biuro lub budynek, gdzie prowadzisz biznes. Z zapałem zajmiemy się wszystkimi pracami porządkowymi. Pielęgnacja trawników, drzew, krzewów, a także żywopłotów nie stanowi dla nas problemu. Dbamy rzetelnie o ciągi komunikacyjne, zarówno latem jak i zimą, gdzie usunięcie zagrożenia upadku jest sprawą kluczową.

Firma od zadań specjalnych

Nasza wiedza i doświadczony personel pozwala nam na to, aby realizować nawet najtrudniejsze i nietypowe zlecenia. Jeżeli potrzebujesz sprawnej ekipy do posprzątania po remoncie lub przed oddaniem obiektu do użytku – zaufaj MAREKO. A może chciałbyś umyć elewację kilkunastopiętrowego budynku, wysoko umieszczone i trudno dostępne okna czy wykonać montaż, gdzie jedynym wyjściem jest praca na linach? Pomożemy również w takich sytuacjach. Skontaktuj się z nami i umów na darmową wycenę!